menu bar

Chcesz zacząć budować swoją karierę zawodową w firmie, która umożliwia Ci rozwój we własnych strukturach?

Zapraszamy do nas!

Firma Navitel Poland Sp. z o.o., wiodący dostawca systemów nawigacyjnych i map cyfrowych na rynku nawigacji samochodowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje młodych talentów i oferuje pracę na stanowisku:

Kierownik serwisu
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój systemów informatycznych opartych o lokalizację urządzeń GPS/GSM;
  • Wsparcie techniczne w zakresie modyfikacji oraz działania aplikacji nawigacyjnych;
  • Przygotowanie i konfiguracja sprzętu (urządzenia GPS);
  • Pomoc w rozwiązywaniu standardowych problemów;
  • Zapewnienie wsparcia współpracownikom z innych działów firmy;
  • Optymalizacja i rozwój istniejących funkcjonalności;
  • Przyjmowanie zgłoszeń napływających do użytkowników map i nawigacji wraz z powiadamianiem odpowiednich jednostek firmy;

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie średnie / w trakcie studiów, preferowane techniczne kierunki studiów;
  • Doświadczenie w oprogramowania na urządzeniach nawigacyjnych;
  • Znajomość różnych platform mobilnych (Android, iOS , Linux, WM, WCE, Symbian);
  • Znajomość zagadnień z zakresu GPS/Navi
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, oraz zmysł techniczny;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • Szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Wielozadaniowość, umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • Komunikatywność i chęć pomocy,
  • Zdolność do myślenia analitycznego, dokładność i rzetelność,
  • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Komfortowe warunki pracy w zaangażowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość tworzenia innowacyjnych projektów,
  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Cv proszę kierować na adres info@navitel-poland.pl